Nominace na utkání - Přípravka          Nominace na utkání - starší Žáci 8+1

Fotbalové dovednosti roku 2014/2015

Fotbalové dovednosti roku 2013

Fotbalové dovednosti roku 2012

18.10. 2015 Starší přípravka doma remizovala s Osovou Bitýškoku 2:2.

17.10. 2015 Starší žáci "8+1" přivítali na domácí půdě Radešínskou Svratku, které podlehli 2:0. hodnocení trenéra.

16.10. 2015 Starší přípravka ve vloženém kole hrála v Dolních Heřmanicích, s kterými prohrála 6:0.

11.10. 2015 Mladší přípravka pořádala podruhé v podzimní části turnaj, kde sehrála dvě utkání. V prvním prohrála s Bobrovou 4:9 ve druhém remizovala 1:1 s Jívovím.

11.10. 2015 Starší přípravka sehrále na domácí půdě utkání s Bobrovou, které skončilo remízou 2:2.

4.10. 2015 Starší žáci "8+1" prohráli na půdě Dolní Rožínky 6:0, hodnocení trenéra. Starší přípravka prohrála v Borech těsně 3:2. Starší žáci "10+1" si výhrou v Borech 4:2 upevnili první pozici v tabulce.

3.10. 2015 Mladší přípravka zavítala na turnaj do Měřína, kde sehrála opět dvě utkání. První prohrála s domácím Měřínem 8:1 a ve druhém podlehla Borům 6:1.

28.9. 2015 Starší žáci v domácím utkání s Rozsochy prohráli 8:0, hodnocení trenéra. Starší přípravka porazila doma Jimramov 8:0.

26.9. 2015 Mladší přípraka sehrála utkání s Velkým Meziříčí, se kterým na jejich půdě prohrála 3:0.

26.9. 2015 Starší žáci "10+1" doma vyhráli vysoko 15:0 nad Novou Vsí.

25.9. 2015 Starší příravka v předehrávce pouťového utkání porazila Hamry 7:2.

20.9. 2015 Starší žácí "8+1" vezou z Jimramova vysokou prohru 20:0, hodnocení trenéra

19.9. 2015 Mladší přípravka zavítala do Rožné, kde sehrála opět 2 utkání. Křoví porazili těsně 2:1 a s domácí Rožnou remizovali 2:2.

19.9. 2015 Starší přípravka veze ze Žďáru prohru 10:6. Starší žácí "10+1" porazili doma Bohdalov 7:2 a upevnili si tak vedoucí příčku v soutěži.

18.9. 2015 Starší žáci "8+1" v domácím utkání prohráli s Velkou Losenicí 3:2, hodnocení trenéra. Starší přípravka vyhrála na půdě Rožné 5:1.

13.9. 2015 Starší přípravka doma porazila Velké Meziříčí B 3:2. Mladší přípravka zavítala na turnaj do Svratky, kde sehrála dvě utkání. V prvním utkání podlehla Svratce 8:0 a v druhém utkání prohrála se Žďárem B 4:6.

12.9. 2015 Starší žáci "10+1" přivátali na domácí půdě Bory, které porazili 4:0 a dostali se tak na první místo v tabulce. Starší žáci "8+1" hráli také domácí půdě, kde získali první bod za remízu 2:2 s Bobrovou, hodnocení trenéra.

11.9. 2015 Starší žáci "8+1" vezou prohru 5:0 ze Štěpánova, hodnocení trenéra.

6.9. 2015 Historicky první soutěžní utkání mladší přípravky bylo sehráno na domácí půdě s Věchnovem, který porazili 14:1. V dalším utkání  s Měřínem prohráli 12:0.

6.9. 2015 Starší přípravka vyhráli na půdě Herálce 3:0. Starší žáci "10+1" vezou z Nové Vsi výhru 14:1.

5.9. 2015 Starší žáci "8+1" prohráli v Herálci 13:0. Hodnocení trenéra

30.8. 2015 Přípravka doma přivítala na úvod nového ročníku Radešínskou Svratku, se kterou remizovala 3:3. Starší žáci "10+1" si vezou 3 body za výhru 3:1 z Bohdalova.

29.8. 2015 Starší žáci "8+1" zahájili nový ročník prohrou 9:0 s Měřínem.

Do nového ročníku 2015/2016 nastoupíme s těmito mládežnickými mužstvy:

Starší žáci 10+1, Starší žáci 8+1, Starší přípravka 6+1, Mladší přípravka

V ročníku 2014/2015 se naše mládežnická družstva celkově umístila takto.

Starší žáci 3. místo

Mladší žáci 5. místo

Přípravka 7. místo

14.6. 2015 Přípravka  doma porazila Bory 6:0.

13.6. 2015 Mladší žáci v posledním utkání zavítali do Velké Losenice, odkud se vezou výrhu 7:4.

7.6. 2015 Starší žáci v souboji o první místo prohráli před domácím publikem s Rožnou 2:0 a umístili se celkově na 3. místě.

6.6. 2015 Mladší žáci doma porazili Štěpánov těsně 2:1. Přípravka prohrála 7:0 ve Velkém Meziříčí.

2.6. 2015 Mladší žáci prohráli v Hamrech 4:1.

30.5. 2015 Starší žáci vyhráli v Osové Bitýšce 4:0 a budou v posledním utkání s Rožnou hrát o první místo v tabulce.

29.5. 2015 Přípravka v předehrávce prohrála doma se Žďárem těsně 4:3.

23.5. 2015 Přípravka si dovezla prohru z Měřína 3:0. Starší žáci doma porazili Dolní Rožínku 2:0.

17.5. 2015 Přípravka na domácí půdě přehrála Radostín vysoko 8:0.

16.5. 2015 Mladší žáci vyhráli v Radešínské Svratce 4:2. Starší žáci prohráli v Herálci 2:0.

12.5. 2015 Starší žáci  v dohrávce 12.kola, vyhráli na půdě Štěpánova 7:0.

10.5. 2015 Přípravka zavítala na půdu prvního mužstva tabulky do Dolních Heřmanic, odkud vezou prohru 3:0.

9.5. 2015 Mladší žáci doma podlehli Borům 3:2.

8.5. 2015 Přípravka před domácím publikem remizovala s Osovou Bitýškou 1:1. Mladší žáci porazili doma Rovečné 9:6.

3.5. 2015 Přípravka v domácím prostředí porazila Bobrovou 3:0. Mladší žáci vyhráli v Měříně vysoko 13:1.

2.5. 2015 Starší žáci doma porazili Svratku 3:0 a vrátili se na první místo soutěže.

1.5. 2015 Mladší žáci zavítali na půdu Bobrové, odkud si vezou 3 body ta výhru 9:1. Přípravka prohrála v Rozsochách 4:2.

25.4. 2015 Starší žáci zahájili jarní část prohrou na hřišti Rozsoch 4:1. Mladší žáci přivítali na domácí půdě první Žďár, se kterým prohráli vysoko 11:2. Přípravka veze 3 body za výhru 4:2 z Radešínské Svratky.

22.4. 2015 Mladší žáci prohráli v dohrávce odloženého kola doma s Pohledcem 6:5.

18.4. 2015 Mladší žáci zavítali na půdu Dolní Rožínky,  odkud si vezou 3 body za výhru 5:1.

12.4. 2015 Přípravka prohrála ve svém prvním utkání jara v Nové Vsi 2:1.

11.4. 2015 Mladší žáci zahájili jarní část výhrou 8:1 nad Křovím.

Dne 31.3.2015 se uskutečnil zájezd na přátelské utkání U21 Česká republika - U21 Portugalsko. Více informací

Mladší žáci se zůčastnili 22.2.2015 halového turnaje ve Velké Meziříčí, kde obsadili krásné 2. místo.

Turnaj starších žáků - Memorial F. Mahela

Bítešská zimní liga přípravek - V. Ročník

Turnaj starších žáků 31.1.2015 Bohdalov

Turnaj starších žáků 24.1.2015 ve Svratce

Starší žáci skončili na halovém turnaji 28.12.2014 v Osové Bitýšce na 2.místě, více zde.

Vánoční turnaj mladších žáků 20.12.2014

6.12. 2014 Mladší žáci vybojovali 4.místo na halové turnaji v Osové Bitýšce, více zde.

Po podzimní části vedou Starší žáci svoji soutěž s 1 bodovým náskokem před Svratkou. Mladší žáci jsou na 5.místě a Přípravka je průběžně na 6. místě.

26.10. 2014 Přípravka doma porazila Velké Meziříčí 2:1.

25.10. 2014 Mladší žáci v posledním utkání podzimní části zavítali do Štěpánova, odkud se vezou 3 body za výhru 7:2.

19.10. 2014 Přípravka porazila Žďár 5:0. "V začátku byli kluci trochu nervózní, ale po první vstřelené brance se uklidnili a hráli pěkný fotbal. Je vidět, že i přípravka může být pro oči diváka velmi zajímavá. Kluci si zaslouží pochvalu! "

18.10. 2014 Mladší žáci doma přivítali Hamry, které porazili 5:0. Hodnocení trenéra: " Všichi hráči předvedli super výkon, který korunoval Dominik Bajer 5 brankami. Díky všem. Trenér"

12.10. 2014 Přípravka doma prohrála s Měřínem 4:0.

11.10. 2014 Starší žáci přivítali v posledním utkání podzimní části Osovou Bitýšku, kterou porazili 3:0, a díky této výhře přezimují na čele tabulky.

10.10. 2014 Mladší žáci doma porazili Velkou Losenici 2:1.

8.10. 2014 Přípravka v předehrávce vloženého kola vyhrála v Borech 3:0.

5.10. 2014 Starší žáci vyhráli v Dolní Rožínce těsně 2:1.

4.10. 2014 Mladší žáci prohráli na domácí půdě 3:1 s Radešínksou Svratkou. Přípravka vyhrála po třetí v řadě, tentokrát v Radostíně 4:0.

27.9. 2014 Mladší žáci vezou prohru 7:1 s Borů. Starší žáci doma porazili Herálec 5:1.

26.9. 2014 Mladší žáci v dalším vloženém kole zavítali do Rovečného, kde vyhráli 3:1. Přípravka zavítala do Osové Bitýšky, kde vyhrála 2:0.

18.9. 2014 Přípravka v předehrávce 6.kola prohrála doma s Dolními Heřmanicemi 7:2.

16.9. 2014 Mladší žáci v dohrávce odloženého pátečního utkání porazili doma Bobrovou, vysoko 12:3.

14.9. 2014 Přípravka doma přivítala Radešínskou Svratku, se kterou prohrála 4:3. " Po první půli přípravka prohrávala již 3:0, ale v druhém poločase se blízkl Procházka Martin hattrickem a utkání zdramatizoval. Bohužel hosté dali o jednu branku více a odváží si tak 3 body za výhru 4:3." Mladší žáci zavítali do Žďáru, kde v dramatickém utkání prohráli těsně 5:4. Hodnocení trenéra. "V prní půli jsme se ujali rychle vedení, které jsme v závěřu poločasu ztratili. V druhé polačase jsme prohrávali 4:2. Podařilo se nám snížit na rozdíl jedné branky. Bohužel v zadních řadách jsme byli nedůslední a domácí odskočili opět na rozdíl 2 branek. V samotném závěru se nám podařilo pouze snížit na konečný výsledek 5:4. V utkání jsme měli několik vyložených šancí, které bohužel neskončili brankou a tak i přes prohrané utkání musím všechny kluky pochváli za předvedený výkon. Díky kluci, Trenér."

13.9. 2014 Starší žáci zavítal na půdu Svratky, kde prohráli 4:0.

12.9. 2014 Mladší žáci nesehráli utkání vloženého kola s Bobrovou, pro nezpůsobilý terén. Utkání se bude dohrávat v úterý 16.9. od 17:00.

6.9. 2014 Starší žáci se poprvé představili v domácím prostředí, kde porazili těsným výsledkem 1:0 Rozsochy. Mladší žáci ve velmi vyrovnaném utkání remizovali doma s Dolní Rožínkou 4:4. Hodnocení trenéra: "Po prvním poločase jsme prohrávali 2:0 a to jsme nevyužili několika šancí, které měl D. Bajer. V druhém poločase jsme byli aktivnější a brzy jsme vyrovnali. Kluci hráli dobře, byli důraznější oproti prvnímu poločasu a to se projevilo ve zvratu výsledku v náš prospěch. Vedli jsme 4:2, ale vedení jsme neudrželi dlouho a Dolní Rožínka vyrovnala. V samotném závěru mohl rozhodnou D. Bajer, který dal v utkání hattrick, ale bohužel na poslední chvíli mu v tom zabránili obránci Rožínky. Všechny hráče bych chtěl touto cestou pochválit za předvedený výkon."

5.9. 2014 Přípravka doma prohrála v předehrávce 4.kola s Rozsochami 4:0.

31.8. 2014 Přípravka odehrála první zápas sezóny s Novou Vsí, kdy prohrála 0:8. Starší žáci v úvodním zápase nového ročníku vyhráli na půdě Rožné 2:1

30.8. 2014 Mladší žáci vyhráli v Křoví 7:0.

23.8. 2014 Mladší žáci začali nový ročník 2014/2015 vysokou prohrou 15:3, kterou utržili v Pohledci.

Nový ročník 2014/2015 je pro mládež opět ročníkem plných změn. Ta nejdůležitější je přihlášení starších Žáků 8+1, kteří budou hrát mezi velkými vápny na branky 5x2m. Trenérem jim bude Petr Bajer. U mladších žáků se nic nemění jak v rozestavení 7+1 na polovinu hřiště tak i trenérem zůstává Ivo Klimeš. U přípravky zůstali trenéři Jiří Nobicht a Ladislav hladík. Rozestavení prošlo malou změnou a to že budou hrát na polovinu hřiště 6+1.

8.6. 2014 Přípravka sehrála poslední utkání sezóny doma s Rožnou, kdy prohrála 1:3. Celkově se tedy umístila na 12. místě z 16-ti družstev. Žáci v druhém utkání prohráli na půdě Herálce a skončili na konečném 6.místě z 16. týmů.

6.6. 2014 Žáci přivítali v předehrávce utkání o konečné umístění tým z Herálce, se kterým prohráli 5:3. I přes prohru kluky chválím za předvedený výkon a především hráče z přípravky, kteří nám vypomáhali. K odvetnému utkání jedeme do Herálce tuto neděli 8.6. Sraz na hřišti v 8:45.

1.6. 2014 Žáci porazili Bory 5:1 a pojistili si 3.příčku v tabulce, kdy o konečné umístění se utkají příští víkend s Herálcem. Přípravka prohrála v Rožné 10:5.

24.5. 2014 Žáci doma přivítali Štěpánov, který porazili 6:1.

23.5. 2014 Přípravka doma prohrála 7:0 s Měřínem.

18.5. 2014 Žáci zavítali na půdu druhé Rožné, kde prohrálo vysoko 7:2.

11.5. 2014 Přípravka doma podala výborný výkon! Po první půli prohrávala 0:1. V druhé půli navázala na dobrou hru a podařilo se vyrovnat, přesto půl minuty před koncem inkasovala branku a podlehla D. Heřmanicím 1:2. Kluci si zaslouží pochvalu za dobře odehraný zápas!

9.5. 2014 Žáci doma získali po dvou prohrách s Vrchovinou, 3 body za výhru 7:3 nad Křovím.

4.5.2014 Přípravka přivezla z Ujčova výhru 2:0 a získala tak první 3 body .v jarní části sezóny. Žáci prohráli v odvetném utkání s Vrchovinou 7:2, ale i přes vysokou prohru odehráli v druhém poločase skvělou hru,  kdy v prvních 15 minutách nepustili soupeře na svoji půlku a vstřelili 2 branky a snížili tak stav utkání na 4:2. Bohužel díky útočné hře jsme obdrželi další 3 branky na konečných 7:2. Všechny kluky chválím za předvený výkon v utkání.

1.5.2014 Žáci doma přivítali první tým tabulky Vrchovinu, se kterým prohráli vysoko 7:1.