Pá 21.3.  19:00   Velký Beranov - Puklice

So 29.3.   19:30  Křižanov - Velký Beranov

Hrací řád
  1. Hraje se dle pravidel FAČR
  2. Platné soutěžní předpisy FAČR platí i pro výstroj všech hráčů
  3. Turnajové zápasy budou pískat kvalifikovaná rozhodčí KFS
  4. Pořadatel zajišťuje pouze HR, o pomezní rozhodčí se stará každé družstvo, které hraje zápas
  5. Hrací systém: "každý s každým" 2x40 minut jedno utkání s 5 minutovou přestávkou mezi poločasy na výměnu stran a občerstvení
  6. Při udělení červené karty, hráč musí opustit hřiště a do konce utkání nesmí nastoupit. V dalším zápase může nastoupit. Mužstvo dohrává zápas bez vyloučeného hráče.
  7. Nevyplňuje se zápis o utkání jen v případě zranění hráče. Hráči startují na vlastní nebezpečí!!
  8. Střídání s vědomím HR, počet střídajících hráčů je neomezen. Střídání hokejově.
  9. Při schodnosti dresů, je to stejné jako v mistrovském zápase. Dle rozpisu, družstvo psané jako domácí, se podřizuje hostujícímu oddílu. (Doporučení možnost vzájemné telefonické dohody družstev před samotným zápasem)
  10. Na hřiště je přísný zákaz použití kolíkových železných kopaček!!!
  11. Případný hráč s kolíkovými železnými kopačkami nestmí nastoupit zápas!!!