Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výroční schůze+Workshop

17. 11. 2007

Výroční schůzi, která se konala 17.11.2007 v 18 hod. , jsme pojali trochu revolučně.


Měla několik hlavních bodů:
1. Workshop
2. Zhodnocení sezóny
3. Hospodářská zpráva
4. Volby nového výboru


Na úvod jsme zařadili Workshop.
Naším cílem bylo probudit členy k aktivitě a zapojit je do dění v klubu. Protože dosud se brigád účastnilo jen pár stále stejných skalních členů a nevěříme, že ostatní na brigády nechodí proto, že by nechtěli nebo že jim je jedno co se v klubu děje.
Myslíme si, že je mezi námi spousta lidiček, kteří chtějí, jen nevědí jak na to, jak se ozvat, jak se zapojit, jak přispět ...A taky samozřejmě nechceme stavět jen na brigádách. Je tu spousta dalších možností jak svojí prací přispět - např. organizací plesu, oslav, přípravou strategie, vypracováváním projektů, trenérskou či výchovnou činností apod. A jak to konkrétně probíhalo? .....Schůze se účastnilo celkem cca 36 členů.Při vstupu každý z členů podepsal prazenční listinu a dostal jmenovku, na kterou

Obrazek napsal své jméno, přezdívku Na úvod jsme zařadili prezentaci fotek našeho areálu, ale nejenom našeho, poukázali jsme i na ostatní areály, kde naše mužstva hrají např. Rudíkov, Jakubov atd.Členové se nestihli ještě ani pořádně rozkoukat a už byli požádáni, aby formou tzv. Brainstormingu (česky „Bouření mozků“) dávali náměty na téma : „ Co se v klubu povedlo a co se vám líbí?“ Členové se do toho pustili s velkou aktivitou, jejich náměty se zapisovaly na archy papírů, které byly přilepeny na stěně. Se zapisováním námětů pomáhali paní Procházkové, která tento Workshop vedla, její kologové. Druhá otázka zněla: Co se vám nelíbí a chtěli byste zlepšit?
ObrazekOpět padalo spoustu nápadů a připomínek, papíry se celkem rychle zaplnily. Poté každý z účastníků dostal dvě lepky a měl dát hlasy to co se mu nejvíc líbí nebo to co je nejvíc potřeba. Na konec se všechny hlasy sečetly a udělaly výsledky, které jsme zpracovali jako myšlenkové mapy. Pak paní Procházková řekla několik slov k výsledkům. Podle mého názoru to byla dobrá zkušenost a bylo vidět, že dění v klubu není nikomu lhostejné.

Myšlenkové mapy ke stažení

Zhodnocení sezóny provedli třenéři všech mužstev. Jedním z bodů hodnocení minulé sezóny byla situace obou mužstev můžu, která nastala v jarní části sezóny. Obě mužstva se trápila, a to všechno díky několika dlouhodobým zraněním hráčů především Á-týmu. Obou mužstvům hrozil sestup. Na konec se vše povedlo a obě mužstva se udržela ve svých soutěžích.
V této sezóně jsou obě mužstva mužů ve druhé polovině tabulky, ale všichni věříme, že se druhá polovina sezóny povede lépe a obě mužstva se budou pohybovat v horní polovině tabulek. U Áčka je jednou z příčin neúspěchů příchod mladých hráčů, kteří se teprve sehrávají se skušenějšími hráči. Dále je to kolísavá výkonost celého týmu. U Béčka je to podobné.Umístění týmů:

Áčko je na 10. místě I. B třídy sk.B s počtem16 bodů
Béčko je na 11. místě OS mužů III.třída s 12 body
Dorost je na 14. místě OP dorostu se 2 body
Žáci jsou na 2. místě OP žáků II. třída s počtem 22 bodů
Přípravaka je na 7. místě OP přípravka jednotná sk.A se 3 body


ObrazekHospodářskou zprávu přečetl pokladník klubu. V té se členové a hráči dozvěděli o celkových vydajích a příjmech klubu jak od sponzorů tak i od obce.

Na konci schůze se volil nový výbor, každý z účastníku dostal 15 členou kandidátku, na které měl zatrhnout max. 13 členů. Ještě před koncem schůze byly vyhlášeny výsledky. Do výboru byli zvoleni. Chylík František, Štěpánek Jaromír, Bárta Milan, Havelka Jan, Uhlíř Jaroslav st. Uhlíř Jaroslav ml., Klimeš Ivo, Burianová Darina, Nobicht David, Bajer Petr, Těšík Pavel, Tomšík Roman a Jurek Jiří.