V utkání s Novou Vsí si Áčko veze pouze prohru 2:0

8. 3. 2009

Na včerejší utkání s Novou Vsí, bylo nominováno pouze 13 hráčů. Bohužel dva se nedostavili a rázem jsme na přípravné utkání nastupovali s 11 hráči v poli s trenérem Strnadem na lavičce.

V prním poločase jsme nastoupili v brance s Bajerem, na stroperskou dvojici se opět postavili Klimeš a Hladík, na stránach jim asistovali, z prava Petr a na druhé straně Boček. Zálohu tvořili Kubiš, Nobicht D., Veselý a Hluščenko. V útoku se objevil po dvou zápasové pauze Burian A. a Lázičnka.

Od prvních minut prvního poločasu byla znát kvalita soupeře. Nám se v těchto minutách podařilo adaptovat na styl soupeřovi hry a proto jsme se ze začátku pouze oťukávali. Ze začátku hry jsme se do šancí příliš nedostávali, to samé platilo i o soupeři. Jako první kdo se v brance trochu zahřál byl náš golman Bajer, který vytěsnil střelu ze střední vzdálenosti těsně nad břevno a byl z toho první roh zápasu. Rohových kopů měl soupeř poměrně hodně ale ani jeden naštěstí pro nás neproměnil. Přibližně v polovině prvního poločasu napřáhl Burian A., který pouze trefil horní tyčku soupeřovi brány, ale odražený balón dobíhal Láznička, kterému se nepodařilo dorazit míč do branky Nové Vsi. Poté přišel tvrdý kontakt našeho beka Petra s hráčem Nové Vsi a vypadalo, že budeme již v prvním poločase hrát v deseti. Další kdo se ocitl v šanci byl Hluščenko, ale trefil pouze boční síť. Poté i soupeř trefil z pravá strany naši horní tyčku, ale to bylo vše. První poločas tedy skončil 0:0.

O přestávce jsme měli 3 hráče, kteří byli na střídání, Obrazekz toho rovnou dva obránci. Bohužel jsme nikoho neměli a ještě k tomu na druhý poločas nenastoupil Burian A. Do druhého poločasu jsme tedy nastoupili pouze v 10 hráčích.
Na naší hře to bylo znát, ale naši hráčí se s tímto údělem museli nějak vypořádat. Do šancí jsme se příliš nehrnuli, ale pokud jsme měli šanci tak jsme se jí snažili 100% využít. Jednu z šancí měl Hladík, který po centru hlavičkoval přímo do rukavic golmana Nové Vsi. Soupeř využíval našeho oslabění a většinu času se hra odehrávala na naší půlce.V další šanci se ocitl Veselý, který z pravé strany volil střelu, která byla hodně nepřesná. Soupeřovi šance, většinou končili na kopačkách našich obránců, mimo branku a nebo svými vynikajícími zákroky likvidoval šance Nové Vsi golman Bajer. Bohužel čisté konto se nám nepodařilo udržet, když v 80. minutě napřáhl hráč Nové Vsi a míč umístil k levé tyčce 1:0. Běžela 90.minuta a rozhodčí konečně dostal odvahu a pískl penaltu, bohužel proti nám. Penaltu hráč Nové Vsi proměnil a soupeř vedl 2:0.
V zápětí byl zápas ukončen a my jsme tedy prohráli 2:0.

V dalším utkání nás čeká soupeř ze Studence a zápas se koná v sobotu 14.3.2009 v 16:00.