V druhém domácím utkání Áčko získalo další 3 cenné body

20. 4. 2008

Góly: 49. a 84. Burian A. - 21. Nožička, Rozhodčí: Pokorný, ŽK: 3:3, Diváci: 100, poločas: 0:1.

Křižanov:
Bajer-Střecha, Novotný, Studený, Pálka-Hladík (72. Boček), A. Burian, Milota, P. Burian-Nobicht, Veselý (89. Navrátil)

Rudíkov: Trnka-Benáček, Kafka, Kotačka, Rojík- L. Nožička, Salák, Mikyska, Pažourek-K.Trnka, P. Nožička

Za pěkného jarního počasí přivítalo Áčko na svém hřišti tým z Rudíkova. Křižanovští hráči v minulém kole porazili SFK Vrchovinu 2:0 a hosté remizovali s vedoucím mužstvem 1.B třídy sk. B 1:1. Křižanov nastoupil v pozměněné sestavě oproti minulému zápasu a to kvůli zranění Klimeše, nemoci Navrátila a Endlichera.

Do utkání vstoupili lépe hosté. Již od prvních minut začali udávat tempo hry. V osobních soubojích byli důraznější a dravější ale i přes jejich snahu vstřelit vedoucí branku se jim to nedařilo.Jednu z největších šancí promrhal hostující útočník, který se po krásném centru z pravé strany ocitl v tváři v tvář domácímu Bajerovi, který pohotovým zákrokem jeho šanci zlikvidoval. Domácí hráči ohrožovali hostujícího golmana většinou ze standardních situací, které bohužel končili v jeho náručí. Branky se diváci dočkali ve 21. minutě a to po špatné komunikaci mezi domácím Milotou, který přehlavičkoval vyběhnutého golmana Bajera. V prvním poločase další branka nepadla a tak se šlo do kabin za stavu 1:0 pro Rudíkov.

Druhý poločas začali domácí náporem. Běžela 49. minuta a před vápnem byl faulován domácí hráč. K přímému kopu se postavil útočník A. Burian, který přímák proměnil a bylo srovnáno. Hostující hráče gól zaskočil. Domácí se začali lépe pohybovat a v osobních soubojích přitvrdili. Hosté si žádnou vyloženou šanci v druhém poločasu nevytvořili a tak poslední slovo měl opět domácí útočník A. Burian, který v 84. minutě otočil výsledek zápasu na 2:1 pro Křižanov. Do konce zápasu se již skóre neměnilo a tak Křižanov uhrál ve svém druhém domácím utkání další 3 body.