V domácím utkání Á-tým porazil Nový Rychnov 3:2

4. 5. 2008

Góly: 3. Nobicht, 41. Burian A., 88. Boček - 44. Hájek, 79. Parkan; Poločas: 2:1, Diváci: 150, ŽK: 1:3, Rozhodčí: Mach

Křižanov: Bajer-Střecha, Novotný, Burian P., Milota-Pálka, Endlicher, Nobicht, Studený (69.Boček)- Veselý(73.Navrátil), Burian A.(90.Král)

Nový Rychnov: Holan- Parkan, Chalupa (87.Cirhon), Martínek, T.Loskot (64.Mugrauer) - Koubek, Růežk, O. Loskot, Hájek (61. Borisiuk) - Zeman, Norek

V domácím prostředí přivítalo Áčko sestupem ohrožený Nový Rychnov.

Od prvních minut prvního poločasu byla vidět převaha domácího týmu. Již v 3.Obrazek minutě po krásné uličce se dostal do šance domácí Nobicht a z ostrého úhlu otevřel skóre „1:0“. Křižanovští hráči byli po celý první poločas aktivnější, dostávali se do vyložených šancí, které bohužel pro domácí končily mimo bránu, zahrávali i několik rohových kopů, kdy dostali hosty pod tlak. V tento moment je podržel golman, který svým skvělým zákrokem vytáhl balón směřující do levého horního růžku. Hosté jen marně hledali recept na domácí obranu. Běžela 41. minuta v šestnáctce se dostal k balónu domácí útočník A. Burian, který zvýšil náskok domácích „2:0“. Jenže tento náskok dlouho nevydržel, když v 44. minutě hosté snížili na 2:1 po té se skóre již neměnilo.

Do druhého poločasu nastoupili domácí borci s menším nasazením oproti prvnímu poločasu a tím se hosté dostávali častěji k zakončení, které končilo buď mimo bránu a nebo v náručí domácího golmana Bajera. Po úvodních minutách se hra vyrovnala a šance se střídali na obou stranách. V 81. minutě zahrávali hosté rohový kop. Na krásný centr si naběhl nikým nebráněný hostující hráč a bylo srovnáno „2:2“. Gól domácí nakopl a během několika minut si vytvořil několik šancí. Dlouho tomu netrvalo a skóre se opět měnilo ve prospěch křižanvských hráčů, kdy po centru do vápna skóroval Boček. V posledních minutách domácí hráči kontrolovali hru a získali další 3 cenné body. Zápas skončil 3:2 pro Křižanov.