V dohrávce 14. kola porazilo Áčko poslední Rokytnici 2:0

8. 5. 2008

Góly: 34. Veselý, 61. Burian A., Poločas: 1:0, Diváci: 80, ŽK:, Rozhodčí:

Křižanov: Bajer- Novotný, Studený, Milota, Boček – Nobicht, Endlicher, Pálka, Veselý - Burian A., Navrátil

Křižanov přivítal v dohrávce 14. kola I. B třídy poslední Rokytnici. Panovalo krásné jarní počasí, které přivítalo poměrně dobrou diváckou návštěvnost.

Obrazek     První minuty zápasu byli z obou stran jenom vlažné. Oba týmy se navzájem oťukávali. Hra se odehrávala především ve středu hřiště a do šancí se hráči dostávali jenom po nakopávaných balónech. Skóre se měnilo až v 34. minutě kdy po krásné individuální akci domácí útočník Veselý z hranice šestnáctky nedal golmanovi šanci. První poločas se dohrál v poklidném tempu a do kabin se odcházelo za stavu 1:0 pro Křižanov.

V druhém poločase bylo vidět více nasazení a to zejména na straně domácích. Začalo se hrát kombinačně a také bylo k vidění více fotbalových akcí. Hosté se do šancí příliš nedostávali a když se jim to podařilo tak jejich akce končili na kopačkách obránců a nebo v náručí golmana Bajera. V 61. minutě se skóre měnilo podruhé, kdy se trefil domácí ostrostřelec A. Burian, který spálil několik gólových šancí. Hosté se již nezmohli na odpověď a tak zápas skončil 2:0 pro domácí, kteří vyhráli po páté v řadě.