Jdi na obsah Jdi na menu
 


Termíny odložených utkání okresních soutěží

21. 10. 2009

Zpráva STK č.12/2009-2010 ze dne 21.10.2009

 

 

Přítomní pánové: Uhlíř, Pajkr, Kejda, Kunstmüller, Matoušek

 

Omluveni pánové: Řezáč,

 

 

 

1. Schválené změny utkání:

 

 

Upřesnění termín odložených utkán – termín sehrání sobota 24. 10 a neděle 25.10.2009

 

OP žáci – 9. kolo:

Bohdalov - Nová Ves neděle v 10.00 hodin

Vrchovina B - Vír neděle v  9.30 hodin Nové Město

Jívoví - D. Rožínka neděle v 10.00 hodin

Měřín - Křižanov sobota v 12.00 hodin

 

OS žáci – 9. kolo:

Rožná   - Herálec neděle v 12.00 hodin

Rovečné - Štěpánov neděle v 10.00 hodin

Věchnov - Bobrová neděle v 10.00 hodin

Rozsochy - Pohledec neděle v 10.00 hodin

 

OP přípravky skupina A – 9. kolo:

Nová Ves - Hamry neděle v 10.45 hodin

Herálec - R. Svratka neděle v  9.00 hodin

Vrchovina B - Žďár B neděle v 11.30 hodin

Jimramov - Bohdalov neděle v 10.30 hodin 

 

 

Nařízení termín odložených utkán 11. kola:

 

Nařízený termín sehrání středa 28.10.2009

 

OP muži:

Rad. Svratka - Bory v 14.30 hodin

Žďas B  - Vír v 15.00 hodin

V. Bíteš B - Jimramov v 14.30 hodin

Bobrová - Nedvědice v 14.30 hodin

Radostín - O. Bitýška v 14.30 hodin

Bystřice B - Svratka v 14.30 hodin

Rovečné - Ujčov v 14.30 hodin

 

OS muži: 

Rožná - Křižanov v 14.30 hodin

Nová Ves B - Moravec v 14.30 hodin

Bohdalec - Štěpánov B v 14.30 hodin

Strážek -  Dolní Rožínka v 14.30 hodin

D. Heřmanice - Pohledec v 14.30 hodin

Jabloňov - Hamry v 14.30 hodin

Jivoví - Měřín B v 14.30 hodin

 

OP dorost:

V. Meziříčí B -  Rozsochy v 12.00 hodin UT

Žďár B - Vír v 12.30 hodin UT

Křižanov - Sněžné v 12.00 hodin

Bobrová - Pohledec v 12.00 hodin

Štěpánov - Hamry v 12.00 hodin

Radostín - Březí/Březské v 12.15 hodin

Jívoví - Bory v 12.00 hodin

Moravec - Ujčov v 12.00 hodin 

 

 

 

Nařízený termín sehrání sobota 7.11 a neděle 8.11.2009

 

IV. třída mužů skupina A: 

Věchnov - Bobrová B neděle v 14.00 hodin

Rozsochy B -  Sněžné sobota v 14.00 hodin

Vlachovice - Počítky neděle v 14.00 hodin 

 

IV. třída mužů skupina B:

O. Bitýška B - Bory B sobota v 14.00 hodin

Křoví B - Olší sobota v 14.00 hodin 

Březí/Březské - Strážek B neděle v 14.00 hodin 

Radostín B - Tasov sobota v 14.00 hodin 

 

Hrací dny a výjimky IV. třídy mužů dle rozlosování

 

 

Změna začátku utkání :

OP dorostu:

13. kolo  Křižanov - Rozsochy  neděle 1.11.2009 v 10.30 hodin   

 

2. Peněžní plnění a pokuty:

 

a) za změny ( výše uvedené ):

 

-

 

b) za neuvedený počet pořadatelů:

 

-

 

c) za neuvedené podpisy pořadatelů a pokladníků:

 

-

 

d) za špatný zápis – chybí rodné číslo hlavního pořadatele :

 

Dorost  – OP

utkání Pohledec – Křižanov: Pohledec pokuta 100,-Kč

 

 

e) za počet ŽK v utkání:

 

-

 

f) za nehlášení výsledků utkání:

 

-

 

g) za špatné nehlášení střelců utkání:

 

-

 

 

 

Další zasedání ve čtvrtek 29.10.2009 v 15.00 hodin

 

místopředseda STK

Uhlář Jaroslav