Střecha vystřelil Křižanovu první bod v sezoně

7. 9. 2009

KŘIŽANOV – BUDIŠOV 1:1

Obrazek  Hosté byli od začátku zápasu aktivnější, ale do výraznější šance se nedostali. Do vedení šli pět minut před přestávkou. Obránci totiž nedokázali odkopnout míč do bezpečí a Dvořák otevřel skóre. I ve druhém poločase to byl Budišov, kdo diktoval tempo hry, ale kromě tyčky si vyloženou šanci opět nevytvořil a tak přišel trest.

Dlouhý nákop brankáře Bajera se dostal po několika narážečkách k Ludvíku Střechovi a jeho několikrát tečovaná střela skončila až v síti Syrového.

Góly: 90. Lud. Střecha – 40. Dvořák. Rozhodčí: Kopřiva. ŽK: 0:0. Diváci: 200. Poločas: 0:1.

Křižanov: Bajer – Lad. Střecha, Novotný, Navrátil (62. Nobicht), Burian – Kubiš, Loup, Petr, Boček (55. Ivančík) – Hladík (79. Láznička), Studený.