Starší žáci 8+1, Štěpánov - Křižanov

13. 9. 2015

Sestava: Kozina Marek, Kozinová Martina, Veselský Matěj, Bajer Jiří, Kaštan Jan, Navrátil Petr, Rosa Jan, Milota Kryštof, Bílý Josef, Kružík Antonín, Procházka Martin

V druhém venkovním utkání jsme zavítali na půdu Štěpánova. V úvodních minutách nás domácí dostali pod tlak, především díky zbrklím rozehrávkám. Následně jsme s nimi začali hrát vyrovnanou partii, ale jako první jsme inkasovali branku mi " před vstřeleou brankou kopali domácí penaltu, kterou neproměnili". Do konce druhého poločasu jsme inkasovali ještě druhou branku. I přes tyto dvě obdržené branky jsme hráli dobře a dostávali jsme se do útočných akcí, které ale končili špatnou finální přihrávkou, popřípadě zblkováním domácích obránců.

Druhý poločas začal stejně jako první. Chybnou rozehrávkou jsem pustili domácí do 3 brankového vedení, které domácí do konce utkání navýšili na konečný stav 5:0 pro Štěpánov.

Celkový dojem ze hry byl super a výkon oproti minulém utkání v Herálci šel o 100% nahoru. Již se jenom nebránili, ale vytvářeli si i šance, které jak již bylo zmíněno výše neskončili bohužel brankou. Nejlepším hráčem celého utkání jsem zvolil Matěje Veselského, který podal super výkon. Chválu si zaslouží i brankář Marek Kozina, ale nejenom on ale i ostatní hráči a hráčka.