Starší žáci 8+1, Křižanov - Velká Losenice

20. 9. 2015

Sestava: Kozina Marek, Kozinová Martina, Milotová Jitka, Horníček Broněk, Milota Kryštof, Bílý Josef, Procházka Martin, Bajer Jiří, Kružík Antonín, Hladík Jan, Rosa Jan, Navrátil Petr

V prním poločase byli všichni příliš zbrklí, nedůrazní a díky těmto chybám nás hosté přehrávali. Podřídili jsme se totiž nakopávanému stylu soupeře, kterému díky výškové převaze hra vyhovovala. Pro naše hráče i hráčky to nebylo snadné je bránit stačilo jenom začít hrát kombinačně a hlavně po zemi. Opět kdo držel tým byl brankář Marek Kozina, který pochytal spoustu šancí, ale na tři střely byl krátký a hosté vedli po první půli 3:0. Největším bojovníkem prvního poločasu byl Martin Procházka.

V druhém poločase nastoupil úplně jiný tým. Kluci i holky byli důraznější v osobních soubojích, začali hrát více kombinační hru díky, které se dostávali častěji k zakončení. Jednu z velkých šancí měl Pepa Bílý, který vyhrál halvičkový souboj s obránci a brankářem, ale hostující hráči balón včas vykopli. Stejnou šanci měli i hosté, kteoru ale zlikvidoval Tonda Kružík stejným způsobem. Hosty jsme dostali pod tlak, který jsme využili v 67. minutě, kdy se prosadil Martin Procházka. Na jeho branku navázala Marťa Kozinová, která vyhrála hlavičkový souboj a snížila v 68.minutě na rozdíl jedné branky. Bohužel srovnat se již týmu nepovedlo "i přes velké povzbuzování chlápů, kteří měli zrovna trénink" a prohráli jsme 3:2. I přes prohru, ale všichni co zasáhli do hry zaslouží tu největší pochavlu za jejich výkon "hlavně za druhý poločas". Jako nejlepšího hráče a zároveň i největšího bojovníka utkání jsem zvolil Martina Procházku, skvělý výkon podtrhla brankou také Marťa Kozinová.