Starší žáci 8+1, Křižanov - Radešínská Svratka

17. 10. 2015

Sestava: Kozina Marek, Kozinová Martina, Milotová Jitka, Milota Kryštof, Bílý Josef, Procházka Martin, Veselský Matěj, Kaštan Jan, Sklenář Dominik, Kružík Antonín, Horníček Broněk, Navrátil Petr, Rosa Jan

V prvním poločase jsme nebyli důrazní především v obraně a hosty jsme pustili k rychlému vedení 2:0. Dělali jsme občas školácké chyby, které se snažili hosté přetavit v branku, ale naštěstí nás podržel brankář Marek Kozina, který za svá záda pustil pouze 2 branky.

Do druhého poločasu jsme nastopili lépe než do prvního. Byli jsme celkově důraznější a hráčům radešínky jsme vnutili náš styl hry, který jim absolutně nevyhovoval. Hra se odehrávala spíše na polovině hřiště. Všchni hráli dobře a oproti prvnímu poločasu jsme byli i více bojovnější. I přesto jsme pouštěli soupeře k několika šancím, které však zlikvidoval Marek K. (supr zákroky, včasnými výběhy a skvělým přehledem hry). Pochvalu za předvedený výkon si zaslouží celé mužstvo. Jako nejlepšího, nejbojovnějšího hráče hodnotím Marťasa Procházku, který ukazuje své kvality, ikdyž hraje s hráči ročníku 2001 (Marťas ročník 2004). Další pokrok vidím především u Marti a Jitky, které se v posledních utkáních zlepšují především v osobních soubojích a částečně i v rozehráce.

Všem ještě jednou děkuji za předvedený výkon především v druhém poločase.