Starší žáci 8+1, Křižanov - Bobrová

13. 9. 2015

Sestava: Kozina Marek, Kozinová Martina, Kružík Antonín, Veselský Matěj, Milota Kryštof, Horníček Broněk, Kaštan Jan, Rosa Jan, Navrátil Petr, Procházak Martin, Bílý Josef, Milotová Jitka, Hladík Jan

V druhém domácím utkání jsme přivítali hráče z Bobrové. Od úvodních minut bylo jasné, že utkání bude vyrovnané. Oba týmy v předešlých utkáních nezískali ani bod a střelecky se jim také nedařilo.

Krátce k průběhu. Dvakrát jsme vedli, ale vedení se nám nepodařilo udržet, zvláště druhá branka mě mrzí, protože skvělým zákrokem zabránil hostujícímu hráči vstřelit branku brankář Marek Kozina, ale jeho spoluhráčí ho v tento moment nepodrželi a hosté srovnali výsledek na konečných 2:2. Branka padla v 69.minutě (hrajem celkem 70 minut).

Ale k hodnocení. Všichni opět předvedli, že v každém utkání se zdokonalují. Zvláště v druhém poločase i přes dvě inkasované branky hráli skvěle. Vyzdvihnout musím činnost krajních obránců Pepy Bílého a Matěje Veselského, kteří hráli čistě a důrazně. V tom jim pomáhal Tonda Kružík, který hasil pár jejich zaváhání. V záložní řadě to byl Martin Procházka, který byl nejčastěji zakončujícím hráčem a vytvářel tlak v útočné části nejen na soupeře, ale i na své spoluhráče k většímu odhodlání vstřelit branku. V útoku mile překvapila Jitka Milotová, která několikrát ukázala, že fotbal umí a taky že ji baví. I všichni ostatní, které jsem nejmenoval hráli super a ukázali, že fotbal hrát umí. Pro některé toto utkání a tento víkend bylo ponaučením, že odehrát 3 utkání ve dvou dnech je nad jejich síly, ale i tak hráli dobře. Chválim celý tým a jsem rád, že jsme získali bod za remízu a podařilo se nám konečně vstřelit "2" branky. "Kdyby Kryštof Milota trefil prázdnou branku cca ze 3 metrů mohli být i body tři:-)"

Aby každé hodnocení nebylo jen plné superlativů, jsou činnosti, na které se musíme ještě zaměřit a zdokonalit, např. více kombinační hru, důraz v osobních soubojích, ne všichni jdou do osobních soubojů s plným nasazením, bránění standardních situací a naopoak sehrání našich standardních situací. A to je tak asi vše.