Starší žáci 8+1, Dolní Rožínka - Křižanov

5. 10. 2015

Sestava: Kaštan Jan, Milotová Jitka, Kozinová Martina, Procházka Martin, Navrátil Petr, Bílý Josef, Bajer Jiří, Veselský Matěj, Rosa Jan, Kružík Antonín, Dominik Sklenář

Do utkání jsme nevstoupili nejlépe. Hned v úvodních minutách jsme 2 krát inkasovali a domácí Rožínka lehce vedla 2:0. Kluci a holky to ale nevzdávali a snažili se výsledek zvrátit na svoji stranu. Bohužel branku jsme nevstřelili a naopak jsem ji inkasovali z pokutového kopu. Poločas byl 3:0 pro domácí.

V druhém poločase jsme byli minimálně 20 minut vyrovnaným soupeřem a troufám si řící, že jsme domácí přehrávali. Všichni hráli s větším nasazením především musím pochválit Petr Navrátila, který zahrál zatím nejlepší utkání. I ostatní bojovali, v záloze Marťas Procházka s Pepou Bílým, v obraně Tonda Kružík s Jirkou Bajerem a Matesem Veselským. Opět to byly Marťa s Jíťou, které byly bojovnější v útočné fázi než Dominik a Honza Kaštan, ale i tak si zaslouží pochvalu. Druhý poločas hráli všichni dobře, škoda jenom, že na konci jsme polevili a inkasovali další 3 branky. Abych nezapomněl, post brankáře si vyzkokušel Honza Rosa a přes pár chybiček a 6 inkasovaných branek chytal dobře.

Na všech bylo vidět, že je fotbal nepřestal bavit:-)