Sérii 6 vyhraných zápasu přerušil Jakubov

18. 5. 2008

Góly: 83. Klimeš - 20. Tržil, 51. Dunkler, Rozhodčí: Nádvorník, ŽK: 2:2, Diváci: 120, Poločas: 0:1

Křižanov: Bajer - Střecha, Novotný, Studený (72. Malinský), Pálka - P. Burian, A.Burian, Navrátil (61. Klimeš), Boček - Nobicht, Veselý (87. Vítek)

Příjemné jarní počasí přilákalo na domácí utkání Á-týmu, početnou diváckou kulisu. Soupeřem jim byl Jakubov.

Úvod utkání patřil hostúm. Od začátku byli aktivnější, napadali domácí hráče a hráli více kombinačně. Jejich aktivita přinesla tížené ovoce již ve 20. minutě, kdy po přímém kopu Tržila doputoval balón za Bajerova záda. Domácí po inkasovaném gólu hru pomale začali zlepšovat. Většinu času se ale hra odehrávala ve středu hřiště a tak nebyly k vidění žádné vyložené šance. Do konce poločasu se skóre již neměnilo a tak do kabin se šlo za stavu 1:0 pro Jakubov.

Do druhého dějství nastoupili domácí aktivněji, ale k ohrožení hostující branky to nevedlo. Za to hosté v 51. minutě Dunklerem zvýšili svůj náskok. Domácím se nedařila koncová přihrávka a tak jejich šance končili na hostující obraně. V 83. minutě snížil střídající Klimeš. Křižanovské hráče tetno gól povzbudil a dostal Jakubov pod tlak. Bohužel se domácím už nepovedlo vstřelit vyrovnávací gól a tak prohráli po 6 vítězných zápasech 2:1.