První zápas v zimní přípravě se moc nepovedl

1. poločas

Bajer, Klimeš, Studený, Milota, Novotný, Nobicht, Burian, Pavlík, Pálka, Endlicher, Navrátil

2. poločas

Engelhart, Klimeš, Milota, Petr, Studený, Pavlík, Pálka, Nobicht, Vítek, Endlicher, Boček

Aby byli naši muži dobře připraveni na jarní část sezóny, nestačí jen trénovat ale také najít optimální sestavu a zkusit různé herní styly. Tyto možnosti se jim naskytly již tento víkend, kdy ke svému prvnímu přátelskému utkání vyzvali na dobře připravené umělé trávě ve Žďáře tým Přibyslavi.

Vstup do zápasu se nám nepovedl, protože hned v prvních minutách jsme inkasovali gól. Soupeř hrál velice dobře a disciplinovaně. V prním poločase jsme vytvořili několik nepřesných rozehrávek, kterých velice dobře využil soupeř. Po prvním poločase jsme prohrávali 4:0. Na druhý poločas Křižanov nastoupil s několika změnami v sestavě. Hned na úvod jsme opět inkasovali, ale potom se hra začala vyrovnávat a dostávali jsme se i do několika slibných šancí. Jediný gól za náš tým dával z penalty D.Nobicht.

I přes vysokou porážku si naši Muži ze zápasu odnesli nejen ponaučení z vlastních chyb či produktivity soupeře, ale i pár dobrých herních momentů,které by mohli později využít proti stejně silným soupeřům. Tak doufejme, že se jim podaří něco zúročit třeba již v příštím zápase na umělé travě ve V.M. s týmem Borů.