Naše rezerva podlehla Pohledci 5:2.

20. 4. 2008

Góly: Michálek, Škorpík, Beneš, Jandourek, Dostál – Vítek M., Říha D. Rozhodčí: Stehlík; Diváků:60; ČK: 43. min Vítek P.; ŽK 2:4

Sestava: Engelhart- Uhlíř, Horníček, Vítek P., Říha J. – Burian L.(65. Nobicht), Hladík, Malinský – Král, Říha D., Vítek M.

Křižanovské „béčko“ nastoupilo ke svému druhému mistrovskému utkání venku, soupeřem jim byl tým Pohledce, jež se drží v popředí tabulky. Už od první minuty bylo jasné kdo bude na hřišti pánem. Domácí, kteří svojí kombinační hrou přehrávali hosty, se po 10-ti minutách dočkali gólové odměny. Po rohovém kopu, si naběhl na centr Michálek a svoji šanci proměnil. To ale nebylo vše z domácí strany, ještě než se stačili domácí vzpamatovat ze vstřeleného gólu, trefil se zpoza šestnáctky nikým nehlídán domácí Škorpík. A domácí tak vedli 2:0. A aby toho nebylo málo, za pár minut zatočil svůj přímý kop do šibenice Engelhartovi branky Beneš. Hosté jako by na hřišti vůbec nebyli, k jejich výkonu nepomohl ani Vítek P., který se nechal ve 43. minutě po druhé žluté kartě nesmyslně vyloučit. Do poločasu se nic zásadního nestalo a tak se šlo do kabin za stavu 3:0.

Hosté nastoupili do druhé půle v deseti lidech v poli, toto jako by je oživilo. Krátce po začátku druhé půle si na centr Krále naběhl Vítek M. a nemýlil se. Hosté zkorigovali na 3:1. Poté se hrál vyrovnaný fotbal s šancemi na obou stranách. Naděje křižanovských na zvrat, zhatil až v 75. minutě Jandourek, který po závaru před brankou zvýšil na 4:1. Poté se ještě trefil domácí Dostál. Ke konci zápasu ještě kosmeticky upravil skóre Říha D. , který přesprintoval půl hřiště, vyhnul se obráncům, položil si gólmana a zavěsil. Zápas bohatý na góly skončil 5:2.