Křižanovské Áčko v 6.kole vyšlo opět naprázdno a z Náměště si veze 7 gólů

14. 9. 2009

NÁMĚŠŤ N. O. - KŘÍŽANOV 7:3

Začátek utkání patřil hostům. Výsledek je dost divoký, ale Křižanovští v obraně nebyli pozorní. V patnácté minutě se domácí po rohu a následné střele z malého vápna ujali. Na 2:0 zvyšoval ve 31. minutě Eliáš. Ve 27. minutě HošťálekObrazek uvolnil Budinského 3:0. Ve 45. minutě zapomenula náměšťská obrana na hostujícího Nobichta a ten snížil.

V 53. minutě po samostatném úniku zvýšil Kučera na 4:1. V 73. minutě po tečované střele Nobicht oklamal brankáře. V 87. minutě Frýbort zvýšil na 5:2. V 88. minutě domácím utekl hostující hráč Ivančík a korigoval na konečných 7:3.

Góly: Zvěřina 2 (1 PK), Budinský, Kučera, Frýbort (PK), Hošťálek, Eliáš – Nobicht 2, Ivančík. Rozhodčí: Drahotuštská. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (77. Petr). Diváci: 150. Poločas: 3:1. Křižanov: Bajer – Střecha, Navrátil (69. Láznička), Kubiš, Burian (46. Boček) – Hladík, Loup, Petr, Ilenčík (55. Ivančík) – Nobicht, Studený.