Křižanov uhrál proti Štokům pouze remízu 1:1

21. 9. 2009

Fotbalisté Křižanova mají po 7. kole I. A třídy – skupiny B druhý bod v soutěži. Doma remizovali se Štokami.

Úvod byl hodně neurovnaný, ale vše Obrazekodstartoval až gól hostů. Po jednom z rohů gólman Bajer neudržel míč a Vodička pohodlně otevřel skóre. Poté se na obě strany hrálo spíš na nakopávané míče. Domácí se dočkali po pasu Studeného, ten si zpracoval Kubiš, vystřelil, Uhlíř vyrazil, ale křižanovský útočník se napodruhé nemýlil.

Ve druhém poločase si Křižanov vytvořil tlak, ale šance Střechy po centru Lázničky a Ivančíka, který šel sám, vychytal gólman Uhlíř. Štoky nakonec remízu ubránily.

Góly: 34. Kubiš – 14. Vodička. Rozhodčí: Mikouš. ŽK: 2:0. Diváci: 150. Poločas: 1:1. Křižanov: Bajer – Navrátil, Střecha, Novotný (46. Nobicht), P. Burian – Ilenčík (86. Boček), Hladík, Studený, Loup – Kubiš (81. Láznička), Ivančík.