Jdi na obsah Jdi na menu
 


Křižanov hraje zápas o šest bodů

19. 9. 2009

Křižanov - Fotbalistům Křižanova přituhuje. Už zítra přivítají na svém hřišti Štoky, které mají v I. A třídě – skupině B o tři body víc. Pro svěřence trenéra Josefa Miloty, kteří zatím získali pouze jediný bod, je to jeden z klíčových zápasů podzimu.


„Víme, že se hraje o šest bodů. Jsme doma a ztrObrazekátu si nesmíme dovolit,“ říká křižanovský kouč, který před třemi zápasy po potupné porážce o deset gólu od nováčka ze Stonařova nahradil odstupivšího Jana Strnada.

Podle důležitosti zápasu i soupeře se bude měnit taktika, která byla v předchozích zápasech jasná – vycházet ze zajištěné defenzivy. „Teď dopředu hrát musíme, takže je jasné, že budeme riskovat. Ale domácí povinnost nám velí vyhrát,“ říká Milota.

Ten už si před dvěma týdny vytáhl z B-týmu Hladíka, Navrátila a Studeného, se kterými počítá i v neděli. Chybět budou naopak zraněný Klimeš a dovolenkář Veselý.

Soupeře, který přešel před sezonou ze skupiny A, nezná. „Nemáme o nich žádné informace. Vše ukáže až samotný zápas,“ dodává Milota.


 článek převzat z www.zdarskydenik.cz