7. 10. 2007
Góly: 43.Endlicher- 4.Škoda,17.Mašek, 32. Kocmánek;Rozhodčí: Svoboda
ŽK: 1:1;Diváci: 100

Sestava: Křižanov- Bajer-Střecha, Novotný (24.Studený), Klimeš, Pálka-Endlicher,P.Burian (53.Navrátil),Milota, Veselý-Nobicht, Král (73.A.Burian)

Do utkání lépe vstoupili hosté, když už ve 4 minutě hostující hráč Škoda dával gól, tento začátek domácí tým zaskočilo a v 17. minutě křižanovská obrana kapitulovala podruhé z rohového kopu. Bedřichov hrál disciplinovaně oproti domácímu týmu. Domácím se nedařila rozehra a tak se nedostávali do vyložených situací. Hosté se dostávali do ohrožení domácí branky snadno a to také využili po přímém kopu v 29 minutě. Domácí tým se snažil zvednout, ale nedařilo se mu to. Až ke konci první půle po průniku po levé straně a následném centru Jan Endlicher hlavou korigoval skóre na 1:3.
Do druhého poločasu nastoupili domácí s větším nasazením a disciplínou oproti prvnímu. Proto se druhý poločas odehrával většinou na polovině hostů, kde však téměř všechny domácí šance končili na hranici šestnáctky, protože bedřichovská obrana hrála důsledně a důrazně. I přesto jednou dokázal proniknout na hranici ofsaidu domácí Král, který však tváří v tvář hostujícího golmana nepřekonal. Tento počin však nepřinesl křižanovským tížené ovoce a hosté si proto zaslouženě odvezli z cizího hřiště 3body.