29. 9. 2007
Gól: 2. A. Burian. Rozhodčí: Beseda. ŽK: 0:3. Diváci: 100. Poločas: 0:1.

Jakubov: Klíma - Večeřa, Milan Dunkler, Michal Dunkler, Miroslav Dunkler - Forman, Košák, Pacas, Matušina - Zika, Lojda (Slavíček, Ondráček, Veselský).

Křižanov: Bajer - Střecha, Novotný, Klimeš, Pálka - Endlicher, A. Burian, Milota, Veselý - Nobicht, Král (P. Burian, Navrátil).

Do utkání lépe vstoupili hosté, už v prvních minutách měl hostující hráč Aleš Burian velkou příležitost otevřít skóre, bohužel neproměnil. Vzápětí se mu to už podařilo kdy po průniku Leoše Veselého se Aleš Burian nemýlil a skóroval, Běžela 3 minuta. Domácí rychlí gól ale nepoložil a začli Křižanovské hráče přehrávat. Domácí hrozili pouze ze standartních situací. Jednu ze šancí bravůrně vylapil hostující golman Petr Bajer. Poločas tedy skončil 0:1.
     Do druhého poločasu lépe vstoupili domácí, ale hosty tímto nástupem nezlomili a hostující tým už jenom kontroloval hru a nepouštěl Jakubov do ohrožení branky. Zápas tedy skončil 1:0