Sestava na začátku druhé půle:(sestava se v průběhu druhé půle několikrát změnila, hokejový způsob střídání)

Bajer

Tomšík

Král   Malinský  Navrátil

Vítek M.  Burian

Křižanovská rezerva si zpestřila březnovou neděli dalším přátelským utkáním, již druhým v pořadí. Tentokráte se utkali s týmem Lažánek, který se drží na chvostu okresního přeboru.

Naši muži hráli poprvé proti tomuto soupeři. Hrálo se za příznivého fotbalového počasí na hřišti Lažánek. Hosté od začátku utkání vyzkoušeli nové rozestavení: čtyři obránci v řadě a jen dva útočníci místo obvyklých tří. V první půli se hra odehrávala převážně ve středu hřiště, i přesto bylo k vidění několik pohledných střeleckých pokusů na obou stranách. V první půli branka nepadla a tak se šlo do kabin za stavu 0:0.

Do druhé půle nastoupili hosté ve změněné sestavě, jedna výměna byla nutná, svalové problémy nedovolily v pokračování hostujícímu Říhovi D. Na jeho post se postavil Burian, který dobře kombinoval s dalším náhradníkem Navrátilem. Postupem času se domácí dostávali čím dál víc do hry. Převaha vyústila ve vedoucí gól domácích, kdy kolmou nahrávku za obranu využil domácí útočník. Po gólu domácích několikrát zahrozili i hosté, ale většinou díky nepřesné finální nahrávce nebo střele, končili útoky hostů většinou v autu nebo na nohách soupeře, který využil této chyby k rychlým brejkům. Domácí se ocitli v několika gólových šancích, ale ty s bravurou vyřešil gólman Bajer. Nápor domácích se střídal s nápory hostů. Postupem času byla obrana hostů stále pod tlakem, to když domácí přečíslovali hostující zadáky. Vše vyústilo v druhý gól domácích. Ke konci utkání měli velkou šanci hostující, když se jim nepodařilo na třikrát trefit gól. Utkání skončilo 2:0. Ovšem hosté nezanechali špatný dojem, pohledné akce, zajímavé střelecké pokusy ozdobily jejich výkon.