Béčko v prvním zápase zimní přípravy podlehlo Jívoví 3:1

9. 3. 2008

Sestava

Engelhart K. – Říha J.,Horníček, Vítek P., Uhlíř - Černý, Malinský, Mužátko – Burian, Říha D., Vítek M.

V neděli 9.3.2008 ve 14:00 odehráli svůj první přípravný zápas muži B. Odehráli ho na hřišti týmu z Jívoví, které hraje okresní přebor. Zápas se konal za krásného jarního počasí na přírodní trávě, na které se podepsala trošku paní zima, takže byl místy trochu nerovný terén a místy bylo hřiště kapánek podmočené.

Po celý zápas domácí tým lépe kombinoval a byl pohyblivější. Za to hosté sázeli na dlouhé balony. V utkání bylo vidět hodně pohledných akcí a gólových šancí, avšak díky nemohoucnosti útočníků anebo vynikajícím zákrokům obou gólmanů jsme viděli první gól až v druhé půli. A to díky hostujícímu Smejkalovi,který bravurně zakroutil svůj přímý kop do šibenice Engelhartovi branky. Pak jakoby se s góly roztrhl pytel. Asi o 5 minut později vyrovnává střelou z poza šestnáctky hostující Říha David. Potom otěže zápasu vzali do svých rukou domácí. Přetížená obrana hostů kapitulovala podruhé po rohovém kopu, kdy se mezi dvěma hráči prosadil Zachara. Ke konci utkání přidali domácí ještě třetí gól. Dále se již skóre neměnilo a Béčko podlehlo Jívoví 3:1.