Béčko si veze z Bíteše pouze porážku 4:2

Branky:Dufek Milan 2, Malý, Škorpík – Horníček, Hladík(P)

Rozhodčí: Skryja

ŽK: 4:3

Sestava hostí: Bajer – Uhlíř, Tomšík, Horníček, Pavlík Jiří – Pavlík Jan, Hladík, Endlicher – Burian(Procházka), Vítek, Král(Flídr)

Rezerva nastoupila ke svému druhému utkání v sezóně na hřišti rezervy Velké Bíteše. V první půli se hrál opatrný fotbal na obou stranách, naši svěřenci si vytvořili několik šancí z toho jednu vyloženou, hosté hrozili spíše střelami z dálky, ale ani na jedné straně se střelecký pokus nezdařil, proto byl stav po půlce 0:0. Druhá půle však musela být líbivá i pro oko nezainteresovaného diváka, padlo v ní hned 6 branek. Bohužel pro nás, 4 padli do naší svatyně. Ale pěkně od začátku, už v 50.min se po rohovém kopu prosadil hostující Dufek. To, ale nebylo ze strany Bíteše vše, již za tři minuty zvyšuje po nahrávce Dufka Malý. Hosté zvedli hlavu, zlepšili hru a už v 61. minutě korigoval výsledek Horníček krásnou hlavičkou, kterou otřel o břevno. Místo toho, aby hosté přidali další gól, tak opět inkasovali. V 72. min. se po sólovém nájezdu prosadil opět Dufek. Skóre bylo již 3:1 a zdálo se, že je rozhodnuto. Jenže o několik minut později byl ve vápně faulován hostující Vítek a Hladík nařizenou penaltu bezpečně proměnil. Tím, vznikla malá naděje odvézt si aspoň bod. Jenže všechny iluze o remíze vzal hostujícím Škorpík, který 7 minut před koncem lehce tečoval střílený centr a upravil na konečné skóre 4:2. To se ještě mohlo změnit, kdyby v úplném závěru proměnil penaltu hostující brankář, jeho střela šla však mimo tři tyče a tak si rezerva Křižanova veze z Bíteše porážku 4:2.