Béčko prohrálo s Velkou Biteší 3:1

26. 4. 2008

Góly: Vítek - Hemala 2, Dufek; Poločas: 0:1

V sobotu 26.dubna 2008 sehrálo mužstvo Křižanova B svůj již čtvrtý zápas v jarní sezóně. Do zápasu obě dvě mužstva vstoupila s odhodláním vyhrát a velkým nasazením. Mužstvo domácích si vytvářelo dobré brankové pozice, ale bohužel je nedokázalo proměnit. Asi v polovině první půle využil útočící hráč hostí zaváhání gólmana a hosté šli do vedení. Obloha se nám zatáhla, začalo pršet a hráčům se vytvořil nový terén pro jejich hru. Tentokráte musely být nahrávky přesné a každý musel chodit do soubojů s větší jistotou. Do konce 45.minuty byly ještě vidět nějaké šance, ale stav byl stále 0:1.

V druhé půli jsme mohli vidět opět hru nahoru a dolů. Domácím jak kdyby se vytratila záložní řada a proto hostí získávali navrch. Vše vyústilo v to, že hosté šli opět do vedení a to už 0:2. Domácí se chtěli na svém hřišti ukázat a tak zabrali, zvýšili tvrdost v soubojích a vše toto snažení skončilo brankou Vítka, který snižoval na 1:2. Znovu bylo vidět několik pěkných šancí a gólových momentů z obou stran. Mužstvo domácích se snažilo vyrovnat stav utkání svojí kvalitní hrou. Bohužel asi čtvrt hodiny před koncem byl vyloučen hráč domácích L.Burian po druhé žluté kartě. I přes toto oslabení se domácí snažili o vyrovnání. Na hráčích hostů bylo vidět, že mají ještě nějaké ty síly a tak několik minut před koncem zvyšovali opět svůj náskok. Mužstvo Křižanova B už nemělo síly aspoň na vyrovnání a proto stav utkání skončil 1:3.