Béčko podlehlo v prvním zápase jarní části sezóny Nové Vsi 2:1

5. 4. 2008

Rozhodčí: Vévoda
Sestava: Engelhart – Uhlíř, Horníček, Vítek P., Říha J. – Černý, Tomšík, Malinský – Burian, Říha D., Vítek M.
Střídání: Navrátil za Černého, Král za Buriana

Domácí, kteří se drží ve spodní části středu tabulky, přivítali při svém prvním mistrovském utkání jarní části sezóny rezervu Nové Vsi, která se drží v popředí tabulky. Utkání se hrálo za příjemného jarního počasí.

Do utkaní lépe vstoupili hosté, kteří byli lepší po celou dobu první půle. Domácí se podřídili hře hostujícího celku, byli bez pohybu a většinu času první půle pouze bránili útoky hostů, z toho také plynuly časté rohy a volné přímé kopy. Ale žádný gólový příspěvek se nekonal, proto se šlo také do kabin za stavu 0:0.

V druhé půli už hráči Křižanova svoji hru zlepšili,  míč měli na svých kopačkách častěji, a začali si vytvářet i šance. Jenže stále museli myslet na zadní vrátka, protože hostující mužstvo hrozilo z brejků. Po jednom neúspěšném brejku přerušeném domácím faulem kopali hosté zpoza šestnáctky volný přímý kop. Míč s bravurou trefil hostující hráč Šandera do brány a mužstvo z Nové Vsi se ujalo vedení. Domácí ale nepolevili, jenže je shodila hrubá chyba ve středu hřiště domácího stopera Vítka P., který propadl v souboji s hostujícím útočníkem Judou, který v následném sólovém úniku nezklamal a zvýšil na 0:2. Domácí, ale ještě stihli zkorigovat výsledek. A to když po dlouhém nákopu propadl hostující brankář a Říha David pohodlně skóroval. Jenže na celkový obrat to nestačilo. Utkaní skončilo 1:2 pro hosty.