Jdi na obsah Jdi na menu
 


ARSENAL KOP 2016 - Mladší dorost

20. 6. 2016
  XII. ARSENAL KOP 2016 - dne 19.6 se družstvo dorostu zúčastnilo 12.ročníku Arsenal Kopu v Brtnici, kluci startovali v kategorii U17-mladší dorost.(tým Křižanova byl složen z hráčů r. 2001,2000,1999 a doplněn o T. Plocka)
 
Naši borci se utkali postupně s týmy FERRAM OPAVA (MSDD-E), ARSENAL BRTNICE, FK ŠAMORÍN-HANULIAKOVO (3.slov.dor. liga).
 
Kluci jeli na turnaj především na zkušenou, též si zahrát fotbal proti klubům, které hrají o několik tříd víše než náš tým a také zjistit před plánovaným sdruženým startem v krajské soutěži, že na sobě budou muset hodně makat, aby v kraji uspěli.
 
Výsledky vypadají jednoznačně, ale předvedená hra v poli nebyla tak špatná jak se zdá. Naše největší slabina byla dát gól, když ani největší " loženky", kterých jsme měli v každém zápase mnoho, neskončily v soupeřově síti.
Konečné skóre pro náš tým tak až příliš kruté, protože soupeři každé naše zaváhání nemilosrdně trestali.
 
                                                                                                Petr Bajer (trenér)
                                
                                       
>                                      SK FERRAM OPAVA -  SK FC KŘIŽANOV       5:1
 
                                        ARSENAL BRTNICE  -  SK FC KŘIŽANOV       5:2
 
                                        FK ŠAMORÍN            -  SK FC KŘIŽANOV       7:1