6. 4. 2008

Gól: 60. Urban. Rozhodčí: Dušek. ŽK: 4:3. Diváci: 120. Poločas: 0:0.

Luka n. J.: Žatečka – Mach (75. Kubeš), Vyskočil, Popovych, Šimánek – Urban (65. Hintenaus), Trombelli, Doležálek, Merhaut – Kubát, Duba (80. Havelka).
Křižanov: Bajer – P. Burian (35. Pavlík), Klimeš, Pálka, Hladík – A. Burian, Milota, Navrátil, Nobicht – Král (68. Vítek), Novotný.

Za příjemného fotbalového počasí naši muži zavítali na hřiště Luk nad Jihlavou. S našimi hráči dorazila i velice hojná divácká návštěva z řad hostů. Na úvod utkání se držela minuta ticha za fanouška a člena klubu Luk.

Po úvodním hvizdu domácí začali udávat tempo hry. Hosté na jejich rychlou kombinaci jenom těžce hledali recept. Domácí hráči byli pohyblivější, nabízeli se na balóny a v soubojích hráli s velkým nasazením a důrazem. Křižanovským hráčům to dělalo problémy hlavně v rozehrávce. Hráči Luk si vytvořili několik slibných šancí, které naštěstí pro hosty neproměnili. V první půli se skóre neměnilo a tak se do kabin odcházelo za stavu 0:0.

Do druhého poločasu nastoupili hosté s větším nasazením a důrazem, ale na domácí borce to stále nestačilo. V 60. minutě pronikl domácí obránce k šestnáctce hostů kde kolmou přihrávkou našel Urbana, který vstřelil první gól utkání, bohužel do sítě křižanovského Bajera. Hosty gól nepoložil ale naopak, začali se dostávat do zakončení, které bohužel končilo mimo bránu a nebo v náručí domácího golmana. V posledních několika minutách si hosté vytvořili slibný tlak ale bohužel ho nedokázali využít tak první jarní body zůstali v Lukách nad Jihlavou. Zápas tedy skončil 1:0 pro domácí.