Áčko si veze z Třeště prohru 1:0

21. 9. 2008
Góly: 27. Trnka; Poločas:0:1; ŽK:4:4 ; ČK: 1:0 (85. Krejčí); Diváci: 100; Rozhodčí: Kliner

Křižanov: Bajer- Střecha, Klimeš, Milota, Boček- Burian P., Pálka, Nobicht D. (76. Novotný), Veselý- Burian A. (70. Navrátil), Petr

Obrazek Do zápasu lépe vstoupili domácí hráči, kteří dostali hosty hned od začátku pod tlak, Hostující obraný val, ale odolával. Domácí hráli rychlou kombinační hru, která na hosty z Křižanova platila. V 27. minutě se třeští hráči dostali do vedení, když z dálky napřáhl domácí Trnka, který nepovedenou střelou překonal golmana Bajera. Do poločasu se již skóre neměnilo a tak se šlo do kabin za stavu 1:0 pro domácí.
   Druhou půli se hosté herně zvedli a začali udávat tempo hry. Domácí přistoupili na hru hostů. Křižanovští se dostávali do zakončení, které ale bohužel v náš neprospěch končilo buď mimo bránu a nebo v náručí domácího golmana. I série několika rohových kopů zůstala neproměněná. V 85. minutě domácím sudí vyloučil Krejčího a tak domácí museli zápas dohrát v oslabení, kterého bohužel hostující hráči nedokázali využít. Zápas tedy skončil 1:0 pro domácí a Křižanovští tak nechali všechny body v Třešti.

Komentář trenéra Jana Strnada: Soupeř byl v první půli lepší a po šťastné střele šel do vedení. Druhá půle byla v naší režii, ale nedokázali jsme proměnit žádnou z našich šancí. Zápasu by slušela remíza.