Áčko si veze další 3 body z venku, když porazilo Hrotovice 2:0

8. 6. 2008

Góly: 15. a 25. Burian A.; Poločas:2:0; ŽK:1:2 ; ČK: 0:1 (70. Navrátil); Diváci: 150; Rozhodčí: Beseda

Křižanov: Bajer- Střecha, Novotný, Boček, Burian P.- Pálka, Nobicht, Endlicher (73.Milota), Studený (60.Malinský)- Burian A.(85.Vítek), Navrátil

Za pěkného fotbálového počasí zavítali hráči Křižanova do Hrotovic. Oba soupeři podávají v jarní části soutěže dobré výkony a tak diváci se mohli těšit na pěkný fotbal.

Do zápasu lépe vstoupili domácí. Již od prvních minut byli aktivnější, hráli kombinační hru. První vyloženou šanci měli na kopačkách právě domácí hráči ale naštěstí ji neproměnili. Hosté se dostávali do hry jenom těžce. Jenže hned svoji první šanci, která nastala v "15.minutě", kdy utekl domácí obraně hostující A. Burian, proměnili a otevřeli tak skóre. Netrvalo tomu dlouho a opět A. Burian se dostal k míči, kdy se uvolnil po dobré kombinaci a golmanovi nedal šanci "2:0". Domácí druhý gól opařil a hosté se dostávali častěji a hlavně snadněji do hry. Do poločasu se již skóre neměnilo a tak se do kabin odcházelo za stavu 2:0 pro Křižanov, který měl dvě šance a obě proměnil.
    Druhý poločas se Křižanovští hráči příliš zatáhli na svoji půlku a toho se domácí snažili využít. Jejich šance ale končili buď na obraně a nebo končili v náručí golmana Bajera. Domácí hráči dostali hosty na několik minut pod tlak, jenže ani tohoto tlaku nevyužili. V 70. minutě měl být střídán hostující Navrátil jenže než stihl vystřídat tak dostal za druhou žlutou kartu červenou a rázem se změnil poměr sil na hřišti ve prospěch domácích. Hosté tedy posledních 20 minut dohrávali o deseti hráčích v poli. I přes oslabení Hrotovické hráče nepouštěli do žádných vyložených šancí. Do konce zápasu se již skóre neměnilo a tak si Křižanovští vezou další 3 jarní body, které jim pomohli momentálně ke druhému místu.