Áčko si veze 3 body z Bedřichova

25. 5. 2008

Góly: 37. Vanko, 90(+1) Škoda- 2. Klimeš, 25. Navrátil, 44. Veselý; Rozhodčí: Servít ŽK: 2:1; Diváci:40; Poločas:1:3

Křižanov: Bajer- Střecha, Novotný, Klimeš, Pálka- Endlicher (49.Milota), Navrátil (30.Studený), Burian P., Boček – Nobicht (72.Malinský), Veselý

Za krásného počasí zavítal Á-tým na hřiště  Bedřichova, který se pohybuje na předních příčkách.

Domácím se začátek utkání vůbec nepovedl, když stoper špatně odhadl balón a Klimeš otevřel skóre, běžela teprve 2. minuta utkání. Bedřichovské rychlí gól zaskočil a toho v 25. minutě využil Navrátil „0:2“, který dostal krásnou kolmou přihrávku od Nobichta. Hosté se uspokojili s vývojem hry a polevili v tempu. Toho využil domácí Vanko, který se ve skrumáži  nejlépe zorientoval a snížil na „1:2“. Hned o několik minut poté se trefil hostující Veselý a zvýšil tak náskok na 3:1. Do poločasu se již skóre neměnilo.

Do druhého poločasu nastoupili domácí s větším nasazením a dostávali se častěji k zakončení, které končilo většinou mimo bránu a nebo v náručí golmana Bajera. Hosté si vytvořili také několik vyložených šancí. V jedné z nich se ocitl Studený, který bohužel prázdnou bránu minul. Hra se po většinu času druhého poločasu odehrávala spíše ve středu hřiště. Domácím borcům se do konce zápasu podařilo pouze snížit Škodou „2:3“ a tak tři body si domů odvezli Křižanovští.