Áčko remizovalo v domácím prostředí se Stonařovem 1:1

4. 4. 2010

Křižanov A 1-1 Stonařov

Góly: 37. Studený - 10. Nešpor, Rozhodčí: Trávníček, ŽK: 1:2, Diváci: 150, Poločas: 1:1

Křižanov: Homola - Petr, Novotný, Studený, Navrátil (72. Žák) - Ilenčík, Veselý, Hladík, Nobicht - Kubiš, Endlicher (81. Šoukal)

Stonařov: Krupica - Špaček, Bláha, Grepl (46. Čumpl), Pokorný - Paiskr, Nešpor (76.Příhoda), Šmarda, Jaroš - Duba (64. Šána), Gavaller

Za krásného jarního počasí zavítalo do Křižanova mužstvo ze Stonařova. Soupeř v pozimní části sezóny nadělil domácím 10 gólů. Po tomto výsledku opustil mužstvo trenér Strnad. Do jarní části soutěže vstoupilo mužstvo pod vedením trenéra Fňukala. Slunný den přilákal i početnou diváckou kulisu.

Utkání lépe začali hosté. Již od úvodních minut určovObrazekali tempo hry a vytvářeli si slibné šance. V jedné z nich nastřelili tyčku Homolovi branky. V 10. minutě se k trestnému kopu postavil hostující Nešpor a technickou střelou otevřel skóre utkání. Po obdržené brance domácí zvýšili svoji aktivitu a hra se vyrovnávala. Šanci vyrovnat měl Hladík, ale hlavou těsně minul. Srovnání přišlo v 37.minutě, když se po centru prosadil hlavou Studený. Do konce prvního poločasu se již skóre neměnilo a tak se do kabin šlo za stavu 1:1.
      Do druhého poločasu nastoupily obě mužstva beze změn. Domácí hráči po přestávce zvýšili důraz a svoji aktivitu a začali udávat tempo hry. Velkou příležitost změnit skóre ve prospěch Křižanova měl Studený, který se ve skrumáži po rohovém kopu nejlépe zorientoval, bohužel jeho střelu na brankové čáře vykopl stonařovský obránce. Hosté se dostali pod mírný tlak křižanovských hráčů, kteří v rozmezí několika málo minut zahrávali několik nebezpečných standartních situací. Jejich šance ale bohužel končili buď mimo branku a nebo v náručí hostujícího golmana. V závěru utkání se situace obrátila a domácí vzdorovali stonařovskému náporu. Skóre se již neměnilo a tak zápas skončil remízou 1:1. Áčko tak získalo pod vedením ternéra Fňukla další cenný bod a posunulo se z posledního místa o bod před Štoky.