Áčko remizovalo s Rantířovem 1:1

9. 8. 2008

Góly: Martin Petr; Poločas:0:1; ŽK:: Diváci: 80; Rozhodčí:

Křižanov: Bajer- Novotný (Burian L.), Boček, Klimeš, Milota- Pálka (Pavlík), Nobicht D., Nobicht J, Veselý - Navrátil (Malinský),Petr

Áčko zavítalo na začátek nové sezóny do Rantířova, který se v loňské sezóně umístil na 3.místě v 1.A třídě sk.B.

Do zápasu lépe vstoupili hosté. Hned v prvních minutách měl velkou příležitost otevřít skóre utkání hostující Navrátil, bohužel hlavou nezamířil přesně. Tempo hry udávali křižanovští hráči. Za prvních 20 minut se domácí do šancí téměř nedostávali.Skóre zápasu otevřel Petr, který po krásné přihrávce od Nobichta J. nedal domácímu golmanovi šanci. Domácí tento gól nepoložil, netrvalo tomu dlouho a po chybě hostujícího Novotného se dostal do šance rantířovský útočník, který naštěstí trefil jenom tyč Bajerovi brány. Do konce prvního poločasu se již skóre neměnilo a tak se odcházelo do kabin za stavu 1:0 pro Křižanov.
    Nástup do druhého poločasu se hostům vůbec nepovedl. Již od prvních minut se dostali do tlaku a jen težce se z něho dostávali. Poté přišlo nucené střídání Novotného, který se zranil, naštěstí pro hosty nijak vážně. Domácí svůj tlak zůročili po cca 30 minutách, kdy srovnali skóre na 1:1. Hosté se do šancí dostávali jenom z brejkových situací. Jednu znich měl i Nobicht D., který bohužel přestřelil bránu. Druhý poločas patřil rantířovským hráčům ale na výsledku se již už nic neměnilo a tak v prvním podzimním zápase si oba týmy rozdělili body. Zápas tedy skončil 1:1.