Áčko remizovalo již po třetí za sebou

11. 4. 2010

Křižanov A 1-1 Nová Ves

Góly: 58. Ilenčík - 33. Čech L., Rozhodčí: Hrůza, ŽK: 1:1, ČK: 0:0, Diváci: 100, Poločas: 0:1

Křižanov: Homola - Navrátil (51.Vítek), Studený, Novotný, Burian P. - Kubiš, Nobicht, Hladík, Petr - Veselý (75.Šoukal), Ilenčík
Nová Ves: Novotný P. - Kubík, Bureš, Starý, Nečas (70. Fuksa) - Novotný R., Novotný T., Šandera, Krejčí - Čech, Pohanka

Od prvních minut utkání byli lepší domácí, kteří určovali tempo hry. Jenže do první vyložené šance se dostali hosté, když Čech v pokutovém území získal míč a ocitl se sám před bránou, naštěstí pro domácí jeho střelu vyrazil z brankové čáry Navrátil. O několik minut později neproměnil svoji druhou šanci opět Čech. Domácí hráči se snažili dostat do gólové šance dlouhými nakopy, ale jejich pokusy končili na hranici šestnáctky. Změna skóre přišla v 33.minutě, kdy se trefil do sítě Homolovi branky Čech. ObrazekDo konce prvního poločasu se hra odehrávala spíše uprostřed hrací plochy a tak se po hvizdu rozhodčího šlo do kabin za stavu 1:0 pro Novou Ves.

Do druhého poločasu vstoupili lépe hráči Nové Vsi. Hned v úvodu si vytvořili několik slibných šancí ale naštěstí pro domácí neskončily v síti. Křižanovští se začali dostávat pod mírný tlak hostů. V 58.minutě se ve vápně dostal k míči domácí Ilenčík a srovnal na 1:1. Od té doby jakoby křižanovští nechtěli hrát. Domácí obrana byla pod velkým tlakem a začala chybovat. Naštěstí chyby v obraně hosté nevyužili. Posledních deset minut se situace obrátila a pod tlak se dostávali hráči Nové Vsi. Velkou příležitost otočit stav utkání ve svůj prospěch měl křižanovský Vítek, který bohužel přeběhl míč před hostujícím golmanem. V samotném závěru jsme měli další šance ale ani ty neskončily v síti a tak utkání skončilo 1:1. Áčko tak remizovalo již po třetí v jarní části sezóny a odskočilo posledním Štokům na rozdíl dvou bodů.