Áčko postoupilo do finále Krajského poháru, když vyřadili Borovinu na penalty 4:2

14. 5. 2008

Góly: 54. Burian A.; Penalty: Nobicht, Střecha, Novotný, Endlicher (nedal), Burian A.Poločas:Diváci: 100, ŽK: 1:1, Rozhodčí: 0:1, Beneš

Křižanov: Bajer-Střecha, Novotný, Boček., Milota-Pálka, Endlicher, Nobicht, Studený (75.Burian P.)- Veselý, Burian A.

Obrazek V semifinále Krajského poháru naše Áčko přivítalo na svém hřišti celek z Boroviny. Od začátku byla vidět mírná převaha hostů, která se postupem minut zvyšovala, ale domácím hráčům to nedělalo příliš veliké problémy. Hosté hráli dobrou kombinační hru a dostávali se rychle na domácí polovinu k zakončení, které končilo mimo bránu. I domácí se dostávali do šancí. V jedné z nich se ocitl Pálka, kterému téměř z brankové čáry ukopl balón z nohy hostující obránce. Hostující celek se prosadil v 34. minutě, kdy si na centr z pravé strany naběhl hostující hráč „1:0“. Domácí se snažili do poločasu vyrovnat, ale to se nepovedlo. Poločas skončil 1:0 pro Borovinu.

Do druhého dějství zápasu nastoupili domácí s větším nasazením a zlepšením kombinační hry. Tuto aktivitu zužitkovali ve vyrovnávací gól, který dával domácí ostrostřelec A. Burian v 54. minutě. Hra se po gólu vyrovnala a odehrávala se spíše uprostřed hřiště. Domácí se snažili otočit zápas a neměli k tomu daleko. V 70 a 75. minutě byli blízko vedoucímu gólu jenže hostující golman byl proti. Do konce druhého poločasu se skóre již neměnilo a tak zápas dospěl k penaltám. Z domácích šel jako první Nobicht, který penaltu proměnil. Hosté srovnali. Domácí Bajer pak chytil dvě penalty a na poslední rozhodující penaltu se postavil Burian A., který poslal balón k levé tyčce a posunul tak Áčko do finále krajského poháru.