Áčko porazilo Mohelno vysoko 6:2 a vyhrálo po šesté v řadě

11. 5. 2008

Góly: 10., 12., 30. a 74. Burian A., 46. Nobicht D., 51. Střecha; Poločas: 1:3; Diváci: 100, ŽK:1:0, ČK: 1:0 (28.. L. Mužík); Rozhodčí: Šetek

Křižanov: Bajer – Střecha (63.Navrátil), Novotný, Boček, Milota (48. Burian P.) – Pálka, Nobicht, Studený, Endlicher – Burian A.(75.Král), Veselý

Áčko zavítalo na hřiště Mohelna. Krásné fotbalové počasí přilákalo i početnou skupinu Křižanovských fanoušků, kteří nemohli litovat tak daleké cesty.

Od prvních minut prvního poločasu bylo vidět, že tempo hry budou udávat hosté. Již v 10. minutě otevřel skóre po krásném centru Veselého A. Burian. Dvě minuty na to se opět prosadil A. Burian a zvýšil tak náskok na 2:0. Domácí ale dva rychlé góly nezaskočili a v 25. minutě snížili na 2:1. U další změny skóre byl opět hostující A. Burian. Domácí hráč zabránil gólu rukou, sudí ukázal červenou kartu a nařídil penaltu, kterou Burian A. s přehledem proměnil. Do konce poločasu se už dohrávalo v poklidném tempu a tak se šlo do kabin za stavu 3:1 pro hosty.

Druhý poločas pro oslabené domácí hráče nezačal vůbec dobře. Po rychle kombinaci se prosadil hostující D. Nobicht a zvýšil na 4:1, běžela 46. minuta. Hosté měli navrch a tak se dostávali velmi často do slibných pozic. Jednu z nich proměnil krásnou střelou z 25 metrů Střecha „51. minuta“. Domáci i přes oslabení se nevzdávali a snažili se hrát kombinační hru. Bohužel v neprospěch domácích končili na pozorné obraně hostů. V 74. minutě zakončil svůj skvělý výkon A.Burian, kdy dal svoji 4. branku. Hned o 4 minuty poté se trefil domácí hráč, který pouze snížil na 6:2. V posledních minutách bylo k vidění ještě několik šancí hostů, které bohužel neskončili gólem. Zápas tedy skončil 6:2. Křižanovští hráči si odvezli z Mohelna další 3 body a šestou výhru v řadě.