Áčko opět v zimní přípravě prohrálo, tentokrát podlehli Vrchovině B 4:2

1. 3. 2009

Vrchovina B 4-2 Křižanov A

Góly: 27. Josífek (PK), 30. Suský, 37. O.Follprecht, 57. Mužátko - 49. Hladík, 89. D. Nobicht; Poločas: 3:0

Sestavy:
Vrchovina: P.Chrást - Regent, B. Daniel, J. Skryja, M. Fagula - Kolarik, P. Poul, Suský, Josífek - O. Follprecht, Mužátko, Střídali: Němeček, Plhal, Němec, Kršek, Stehlík
Křižanov: Homola (30. Bajer) - Klimeš, Petr, Hladík, Boček - Ilenčík, Nobicht D., Pálka, Pavlík (65. Hluščenko) - Kubiš, Navrátil (L60. Láznička)

První půle byla překvapivě jednoznačná záležitost vrchovinského béčka, které dokázalo  dát nováčkovi I.A třídy tři góly. Po změně stran se hra vyrovnala a Křižanov dokázal snížit skóre. Jenomže vrchovinský náskok pojistil Mužátko. "Rotace hráčů je velká, opět jsme nebyli kompletní," řekl k zápasu křižanovský kouč Jan Strnad.