Á-tým získal důležíté 3 body po výhře nad Přibyslavicemi

12. 4. 2009

Sestava: Bajer - Střecha, Klimeš, Pálka, Boček - Ilenčík, Nobicht, Veselý (Láznička), Kubiš - Burian A.(89. Navrátil), Petr

V prvních minutách začali aktivněji domácí hráči, kteří nastřelili tyčku a vzápětí hostující obránce vykopával míč téměř z brankové čáry. Jenže, kdo se dostal do vedení nebyli domácí ale hosté, kteří využili chyby domObrazekácí obrany a v 8.minutě otevřeli skóre. Hra se poté odehrávala spíše na půlce hostů. Přibyslavice ale hrozili hlavně ze standartních situací, které naší obraně dělaly velké problémy. Několik dobrých příležitostí srovnat skóre jsme měli i my, ale bohužel se nám nepodařilo hostujícího golmana překonat. To se povedlo až v 28. minutě, kdy si ve velkém vápně krásně narazili Burian A. s Nobichtem, který prostřelil vše co mu stálo v cestě a bylo srovnáno. Do konce poločasu obě mužstva hrála se zajištěnou obranou a snažily se vyvarovat chyb. Poločas tedy skončil 1:1.

Na druhou půli jsme nastoupili beze změn a začali jsme stejně aktivně jako na začátku utkání. Díky tomu jsem  v 54.minutě otočili skóre, kdy krásnou kolmou přihrávkou Petr uvolnil Nobichta, který zakončoval, bohužel jeho pokus ještě hostujíc brankář vytěsnil ale bohužel pro hosty na osamoceného Buriana A., který hlavou dal vedoucí branku. Tento gól jako by nás uspokojil a nechali jsme více hrát Přibyslavice. Naštěstí jejich pokusy končili buď mimo branku, na kopačkách našich obránců a nebo v náručí brankáře Bajera. Hosté hru otevřeli a nám se naskytlo několik šancí na zvýšení skóre. Ale hostujícího brankáře se již nepodařilo překonat. V závěru utkání mohl zvýšit náskok Láznička, kterého krásně uvolnil Navrátil, bohužel v časným výběhem golmana byl pokus zmařen. Zápas tedy skončil naším vítězstvím 2:1 a získali jsme důležité body.