7.ročník Memoriálu Jana Kundeliuse

13. 2. 2010

Lyžařské závody 2010

30. 1. 2010

Závodníci se mohli těšit na dva závody  a to na sprint, který vedl po dráze kolem fotbalového hřiště a okruh......

Lyžařské závody pro nejmladší, žáky a žákyně

12. 1. 2010

Fotbalový klub FC Křižanov pořádá lyžařské závody pro děti a mládež, které se budou konat na fotbalovém hřišti. Pro závodníky bude připraveno občerstvení a nejlepší z nich budou odměněni....

Křižanov bude na jaře bojovat o záchranu v I. A třídě

28. 12. 2009

Fotbalistům Křižanova podzimní část jejich druhé sezóny v I. A třídě podle představ rozhodně nevyšla. Po třinácti kolech jsou na úplném chvostu tabulky s pouhými pěti body na jejich kontě. „Někteří hráči na podzim neodevzdávali v zápasech to, co měli a mohli, proto jsme tam, kde jsme“, tvrdí Ivo Klimeš, jednatel a hráč SK FC Křižanov.

Křižanov přezimuje na posledním místě

10. 11. 2009

Křižanov – Jedno vítězství, dvě remízy. Fotbalisté Křižanova zůstávají i po dohrávce 11. kola I. A třídy – skupiny B na posledním místě. V derby nakonec nestačili na domácím hřišti na Bohdalov, který vyhrál gólem Zvolánka čtrnáct minut před koncem.

Křižanov padl v zakleté Třešti

26. 10. 2009

Žďársko - Hřiště v Třešti je pro týmy ze Žďárska doslova zakleté. Na jaře zde v posledním kole I. A třídy – skupiny B vedl Herálec ještě minutu před koncem 1:0 a měl na dosah záchranu v soutěži. Dva góly v posledních vteřinách zápasu ho ovšem nechalo bez bodu a musel se poroučet do nižší soutěže.

Termíny odložených utkání okresních soutěží

21. 10. 2009

Okresní soutěže jsou kvůli nepřízni počasí zrušeny

16. 10. 2009

Áčko přivezlo z Rapotic prohru 6:1

10. 10. 2009

Domácí měli snový začátek. Už v první minutě po akci Otcela s Janem Havlem a po chybně zahraném ofsajd systému se před křižanovskýn brankářem Bajerem sám ocitl Illek a otevřel skóre.