Přehled komentářů

Dobrá parta!?

(Fanouuuuš, 2. 9. 2010 13:17)

Myslím,že není pomalu co dodávat k předšlým dvoum článkům,ano určitě něco pozitivního uvnitř mužstva musí v současné době probíhat.
Největší devízou pro každý tým byl,je a bude dobrá parta .Může být sebelepší trenér,super koncový hráč,perfektní brankář....,když však uvnitř týmu jsou nějaké problémy,pak to podle toho vypadá i na trávníku.To je podle mně v současné době ta skutečnost,která ovlivńuje současné výsledky.Dobrá parta podpořená dobrou prací trenéra a asistenta,který zřad současných fotbalistů vyšel a je brán jako autorita.
Když pak všechno dosebe zapadá,tak jak má ,je z toho dobrý výsledek,potěšení ze hry samotné,spokojenost fanoušků.A já si myslím,že o to nám všem jde.Není třeba někam za každou cenu šplhat a pak se propadat.
Tak chlapci ,ať vám to co nejdéle vydrží !!!!

Jen tak dál!!!

(Fanda, 1. 9. 2010 14:59)

No konečně se bylo na co dívat. Myslel jsem, že minulý zápas byl náhoda, ale zadařilo se i teď. První půlka vyšla chlapům náramně. V druhé pak část poločasu polevili, ale to by se stalo více týmům. Asi se to nedá ovlivnit, ale když vedete 4:0 už ne každý hraje v plném nasazení. Pak se ale ukázalo, že když bylo potřeba opět zabrat, tak to šlo a přidali se další góly. Je dobře, že góly střílí více borců ikdyž stále nemáme klasického útočníka. Příště možná již nebude padat tolik gólů, ale i tak si přeji, aby v těch nadcházejících kolech naše Áčko (a nejen i to) získávalo pravidelně body. Hlavně z domácích zápasů, kam se pomale vrací hojná návštěva jako v úspěšných sezónách.

Postřehy

(Fanoušek, 29. 8. 2010 20:39)

Áčko po minulém utkání sálo pozitivní náladou a i ve hře byl vidět klid a rozvaha. Vysoká výhra nad Mohelnem určitě podpořila dnešní výkon. Bohužel uvodní minuty jsem neviděl, když Horníček proměnil svoji šanci a chladnokrevně zakončil. Posunutí Horníčka na hrot nese své ovoce a nejen tento tah, také příchod Sklenáře a Invalda, kteří se teprve sehrávají s mužstvem, ale již je vidět zkvalitnění hry. Sklenář je talentovaným hráčem a i velice technicky vybaveným u Invalda je vidět kvalita a přehled z vyších soutěží, které hrával jako dorostenec. Také Střecha, který se vrátil po zranění, zkvalitnil obranou řadu. Dnešní utkání ale ukázalo i negativní stránku našeho týmu. První poločas jsem byli aktivní, hrálo se kombinačně, nemluvilo se s rozhodčím, kdežto v druhém poločase se hrálo přesně naopak, začlo se mluvit s rozhodčím, přestalo se hrát kombinačně a aktivně a stala se z fotbalu nakopávaná,která nám jak bylo vidět nevyhovovala, ale v závěru se opět začlo hrát kombinačně a skóre se postupně navyšovalo. Dnešnímu výsledku akorát neslušela obdržená branku, kterou jsme dostali po našťastné teči (myslím Novotného). Škoda také nevyužitých šancí, které měl Vítek (nastřelil břevno a myslím dvakrát z penalty přestřelil), Kaštan, který se dostal dvakrát do velké šance, ale bohužel neměl štěstí a to jsem vyjmenoval pouze šance z posledních 15.minut. Další nevyužité šance byly v prvním poločase. No ale pokud to takto bude pokračovat tak to je nejlepší cesta k tomu aby jsme hráli v horní části tabulky.